Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оплаті підлягають усі дні непрацездатності, в тому числі неробочі

Переглядів: 507 Коментарів: 0
загрузка...
Оплаті підлягають усі дні непрацездатності, в тому числі неробочіФСС з ТВП нагадує, що оплаті підлягають усі календарні дні, визначені листками непрацездатності. Навіть якщо листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною був виданий застрахованій особі в його неробочий день


Виконавча дирекція ФСС з ТВП у листі від з 21.01.2016 р. №5.2-32-70 наголошує, що оплаті підлягають усі календарні дні, визначені листками непрацездатності. Навіть якщо листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною був виданий застрахованій особі в його неробочий день за графіком роботи, а також на те, що на період тимчасової непрацездатності працівника припадають дні, які є для нього неробочими.
Нагадаємо, що до оновленння Порядку №1266 (04.07.2018 р.) оплачувалися тільки робочі дні за графіком роботи підприємства (працівника), пропущені у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, яка підтверджена листком непрацездатності. Тобто вихідні і неробочі дні, які припадали на період тимчасової непрацездатності, не оплачувалися.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин