Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Відкривати медичну практику тепер можуть фізособи-підприємці, що не мають медичної освіти

Переглядів: 1194 Коментарів: 0
загрузка...
Відкривати медичну практику тепер можуть фізособи-підприємці, що не мають медичної освіти Для дерегуляції підприємницької діяльності в сфері охорони здоров’я та покращення медичного обслуговування населення постановою КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» від 02.03.2016 р. № 285 (далі — Постанова № 285) затверджено ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики.

Так, Постановою № 285 зменшено обсяг даних, які повинен декларувати суб’єкт господарювання для отримання ліцензії, а також скорочено перелік документів, які подаються до заяви про отримання ліцензії. Крім того, Постанова № 285 передбачає можливість для розвитку приватного медичного сектора, а саме:

надає можливість відкривати медичну практику фізособам-підприємцям, що не мають медичної освіти, але наймати на роботу тих, хто її має. Ця норма надасть можливість залучати інвестиції та розширить доступ до надання медичної допомоги в непрестижних регіонах;

вилучає норми щодо обов’язкової наявності у фізособи-підприємця вищої кваліфікаційної категорії за відповідною спеціальністю, що надає йому право створювати робочі місця й наймати лікарів за заявленою спеціальністю;

установлює норми щодо якості надання медичної допомоги пацієнтам відповідно до стандартів і протоколів, затверджених МОЗ України.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин