Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Кошти надійшли на поточний рахунок банку, який ліквідується: нюанси обліку

Переглядів: 279 Коментарів: 0
загрузка...
Кошти надійшли на поточний рахунок банку, який ліквідується: нюанси облікуДержавна фіскальна служба розглянула питання щодо визначення доходів у вигляді коштів, що надійшли на поточний рахунок банку, який ліквідується,


ДФСУ у листі від 25.03.2016 р. №6574/6/99-99-19-02-02-15 зазначила, що операції з надходження коштів за надані послуги на поточний рахунок банку, який ліквідується, що залишилися у цьому банку, відображаються згідно з правилами бухобліку при формуванні фінансового результату до оподаткування.
Водночас податківці нагадують, що п. 139.2 ПКУ передбачено різниці, що виникають при формування резервів сумнівних боргів.
Згідно з пп. 139.2.1 ПКУ, фінансовий результат до оподаткування збільшується:
на суму витрат від списання дебіторської заборгованості, яка не відповідає ознакам, визначеним пп. 14.1.11 ПКУ, понад суму резерву сумнівних боргів;
на суму витрат на формування резерву сумнівних боргів.
У разі списання безнадійної дебіторської заборгованості за рахунок резерву сумнівних боргів, фінансовий результат до оподаткування, який визначений у фінансовій звітності, не підлягає зменшенню на суму списаної заборгованості.
При цьому, на суму витрат від списання понад суму резерву сумнівних боргів дебіторської заборгованості, яка не відповідає ознакам, встановленим пп. 14.1.11 ПКУ, підлягає збільшенню фінансовий результат до оподаткування.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин