Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як ДФС інформуватиме реалізаторів пального про реквізити електронного рахунку

Переглядів: 284 Коментарів: 0
загрузка...
Як ДФС інформуватиме реалізаторів пального про реквізити електронного рахункуПодатківці розповіли, в якому порядку та в який термін після відкриття електронного рахунку платнику акцизного податку з реалізації пального ДФС інформуватиме платника про реквізити його електронного рахунку


Фахівці ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 116.13) розповіли, що відповідно до п. 16. розд. ІІІ Порядку електронного адміністрування реалізації пального, електронний рахунок відкривається платнику податку Казначейством автоматично без укладення договору та на безоплатній основі. На електронний рахунок платник податку зараховує необхідну суму коштів виключно з власного поточного рахунка.
Згідно з п. 17 розд. ІІІ Порядку № 113 електронні рахунки відкриваються виключно на підставі реєстрів для Казначейства, які ДФС після внесення осіб до реєстру платників протягом одного робочого дня надсилає Казначейству.
У реєстрі для Казначейства зазначаються найменування або прізвище, ім’я та по батькові платника податку, податковий номер або номер та серія паспорта (для фізичних осіб - підприємців, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), номер бюджетного рахунка, код згідно з ЄДРПОУ та МФО органу Казначейства, до якого здійснюється перерахування податку до державного бюджету.
Датою початку здійснення платником податку операцій з використанням електронного рахунка є дата відкриття такого рахунка, але не раніше першого дня початку перехідного періоду.
Казначейство відповідно до вимог ст. 69 ПКУ надсилає ДФС повідомлення про відкриття електронного рахунка платника податку не пізніше операційного дня, що настає за днем його відкриття. Після надходження такого повідомлення ДФС інформує платника податку про реквізити його електронного рахунка (п. 18 розд. ІІІ Порядку № 113).
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин