Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Взаємодія ДФС і Казначейства при виконанні рішень суду про бюджетне відшкодування ПДВ

Переглядів: 539 Коментарів: 0
загрузка...
Взаємодія ДФС і Казначейства при виконанні рішень суду про бюджетне відшкодування ПДВ Мінфін упорядкував взаємодію органів ДФС та Казначейства у процесі судового розгляду і виконання рішень суду про бюджетне відшкодування ПДВ та/або пені, нарахованої на заборгованість держбюджету з відшкодування ПДВ, або стягнення митних платежів.

Зокрема, при надходженні до органів Казначейства оригіналу виконавчого документа суду його копію необхідно передати до органу ДФС не пізніше наступного робочого дня . Орган ДФС, у свою чергу, протягом п’яти робочих днів після одержання цієї копії направляє органу Казначейства довідку про суму залишку невідшкодованого ПДВ за звітний період.

Якщо після одержання копії виконавчого документа або у процесі його виконання сума залишку невідшкодованого ПДВ зменшилася, орган ДФС узгоджує протягом п’яти робочих днів таку суму зі стягувачем та не пізніше наступного робочого дня направляє органу Казначейства довідку.

Останній у триденний строк направляє Казначейству оригінал виконавчого документа, довідку (за наявності) та інші документи, які містять відомості, що стосуються виконання рішення про бюджетне відшкодування ПДВ та/або пені.

На підставі оригіналу виконавчого документа Казначейство впродовж п’яти робочих днів перераховує кошти з рахунку обліку доходів держбюджету на рахунок платника у сумі, визначеній виконавчим документом, або зазначеній платником у його заяві, або узгодженій платником з органом ДФС у довідці.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин