Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Туреччина втратила 17% доходів від туризму

Переглядів: 638 Коментарів: 0
загрузка...
Туреччина втратила 17% доходів від туризмуДоходи від туризму Туреччини зменшились на 16,5% в I кварталі цього року порівняно з аналогічним періодом 2018 р. через значне зниження числа російських туристів після дипломатичної кризи, а також іноземців після низки нападів терористів-смертників.

Про це повідомляє турецьке міністерство туризму.

Протягом перших трьох місяців 2016 р. доходи країни від туризму знизилися до $4,07 млрд, згідно з даними турецького інституту статистики (TUIK).

Число іноземних туристів, що відвідали Туреччину, в березні скоротилося на 13% до 1,65 млн у порівнянні з тим же місяцем 2018 р.: це найбільш різке падіння з жовтня 2006 р., зазначають у міністерстві туризму., яке цитує місцеве видання Hurriyet Daily News.

У першому кварталі кількість іноземних туристів у Туреччині скоротилася на 10,3% до 4 млн осіб.

Число прибулих з Росії впало приблизно на 59%, з Німеччини – скоротилося на 17%, кількість японських туристів знизилася на 48%.

Асоціація готельєрів Туреччини (TUROB) заявила, що очікує значний збиток не тільки через втрату російських туристів. Європейці, в основному з Німеччини, також уникають відвідувати Туреччину з міркувань безпеки.

Через недавні теракти у Стамбулі та інших містах готелі у квітні отримали 40% відмов німецьких туристів від раніше заброньованих номерів.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин