Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Унесено зміни до Порядку відкриття (закриття) рахунків в органах Казначейства

Переглядів: 1368 Коментарів: 0
загрузка...
Унесено зміни до Порядку відкриття (закриття) рахунків в органах КазначействаМінфін наказом від 01.06.2016 р. № 520 уніс зміни до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України.

Зокрема, передбачаються такі зміни:

1. Дані, наведені в картці зі зразками підписів і відбитка печатки, повинні відповідати даним, що містяться в поданій клієнтом завіреній у встановленому порядку копії прийнятого згідно із законодавством наказу (розпорядження), у т.ч. вищої установи, або рішення відповідної виборчої комісії про результати місцевих виборів і протоколу сесії відповідної місцевої ради (для органів місцевого самоврядування) про призначення керівника в разі відсутності таких даних у Єдиному державному реєстрі у визначених законодавством випадках.

2. У разі зміни реквізитів рахунків клієнтів у зв’язку з переходом на обслуговування до іншого органу Казначейства в частині зміни коду та найменування органу Казначействарахунки клієнтів закриваються на підставі заяви клієнта про закриття рахунків.


Наказ готується до опублікування 12.07.2016 р.

Наказ МФУ від 01.01.2016 р. №520

Скачать: Nakaz_MFU_01_06_2016_520.doc [37,5 Kb] (cкачиваний: 47)
загрузка...

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин