Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Якщо двічі скасовано процедуру закупівель, замовник може скористатися переговорною

Переглядів: 742 Коментарів: 0
загрузка...
Якщо двічі скасовано процедуру закупівель, замовник може скористатися переговорноюМінекономрозвитку в листі від 15.07.2016 р. № 3302-06/21890-07 роз’яснило застосування переговорної процедури закупівлі, у разі якщо замовником було двічі скасовано тендер, а також використання електронної системи закупівель суб'єктами, які не є замовниками.

1. Замовником застосовується переговорна процедура закупівлі, якщо ним було двічі скасовано тендер у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2018 р. № 922-VIII (далі — Закон) через відсутність достатньої кількості учасників.

2. Державні, комунальні, казенні підприємства, їхні дочірні підприємства, господарські товариства чи об'єднання, у яких державна або комунальна частка в статутному капіталістановить 50 і більше відсотків, котрі не є замовниками в розумінні Закону, можуть використовувати електронну систему з метою здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуг (послуги) і виконавця робіт, незалежно від суми закупівлі в порядку, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р. № 35.

3. Замовники оприлюднюють звіт про кожен укладений договір у системі електронних закупівель у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, якщо вартість предмета закупівлі в такому договорі дорівнює чи перевищує 50 тис. грн і є меншою за межу для проведення публічних закупівель.
загрузка...

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин