Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

З якого періоду звітувати по ЄСВ за новою формою? ДФСУ спростовує позицію регіональних колег

Переглядів: 805 Коментарів: 0
загрузка...
З якого періоду звітувати по ЄСВ за новою формою? ДФСУ спростовує позицію регіональних колегНагадуємо, що наказом Мінфіну від 07.09.2016 року № 813 внесено незначні зміни в Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Наказ набрав чинності 18 жовтня 2016 року.

Після набрання наказом чинності деякі регіональні органи ДФС на своїх веб-порталах розмістили інформацію про необхідність подання звітності за новою формою за жовтень місяць.

На початку листопада вийшли оновлення програмного забезпечення для подання звітності, які містили оновлений звіт з ЄСВ.

І тільки 11 листопада 2016 року ДФСУ опублікувала на своєму сайті лист від 08.11.2016 №35758 / 7 / 99-99-13-02-01-17, в якому говориться, що звітність з ЄСВ із змінами, внесеними наказом № 813, подається платниками єдиного внеску починаючи з 1 грудня 2016 року.

Фіскали пояснюють свою позицію пунктом 46.6 ПКУ, в якому говориться, що до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, наступний за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків) , чинні до такого визначення.

На жаль, в вище згаданому листі немає рекомендацій для платників податків, які здали звітність за новою формою. Сподіваємося, що в найближчі дні ДФСУ дасть відповідні роз'яснення, а також пояснить причини, за якими регіональні органи ДФС надають платникам податків роз'яснення, відмінні від позиції центрального контролюючого органу.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин