Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Переваги та недоліки швидких кредитів онлайн

Переглядів: 387 Коментарів: 0
загрузка...
Чим далі, тим все більше з’являється реклама «Швидкий кредит онлайн. Цілодобово Україна і її громадяни можуть отримати необхідні кошти». Така реклама або схожа говорить про те, що мікрокредитування активно розвивається в нашій країні. Але ж чому в цього виду кредиту така популярність? Давайте розглянемо позитивні і негативні сторони швидких кредитів через інтернет.
кредити онлайн

Позитивні сторони


По-перше, фінансові компанії дуже лояльні до потенційних клієнтів. Можуть кредитувати навіть не зовсім кредитоспроможних людей. Це можливо завдяки тому, що суми кредитів зазвичай невеликі.
По-друге, оскільки фінансові організації займаються саме мікрокредитуванням, то в перший раз можна взяти не більше декількох тисяч гривень. Якщо сума була повернена вчасно, то в наступні рази дозволяють брати до 20000 грн.
Швидкість прийняття рішення – ще один критерій. Зазвичай оформлення заявки онлайн і отримання відповіді займає не більше 5-15 хвилин.
Гроші перераховуються на особисту карту клієнта за лічені хвилини.
Безумовно позитивним є те, що Вам не потрібно виходити навіть з дому, щоб отримати кредит. Все оформлюється через інтернет.
Мінімальні вимоги до кандидата також плюс у мікрокредитуванні. Зазвичай потрібно бути старшим 18 років, мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, мобільний телефон, пластикову карту.
кредити онлайн

Негативні сторони


Окрім багатьох позитивних моментів, в мікрокредитуванні також є і негативні, про які не часто говорять. Давайте розберемось.
Висока процентна ставка. Оскільки кредит видається на короткий термін, то і реальна ставка може досягти 20-45%.
Нерідко можна зустріти кредиторів, які до останнього будуть приховувати відсоткову ставку.
Ще одним ризиком вважають те, що є високий ризик розголошення Ваших персональних даних. Тому варто бути досить обачними і обережними.
Як бачите, кредити онлайн – досить корисна справа, але до всього потрібно підходити з розумом. Тому уточнювати, дізнаватись про всі деталі кредиту слід ще до оформлення договору. Тільки так і Вас буде шанс відмовитись від небажаних умов.
загрузка...

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин