Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Громадянам, які отримали зарплату від двох і більше податкових агентів

Переглядів: 1144 Коментарів: 0
загрузка...
Громадянам, які отримали зарплату від двох і більше податкових агентівДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу громадян, які у 2018 році отримували заробітну плату від двох або більше податкових агентів, загальна сума якої перевищила 137 тисяч 640 гривень, що їм обов’язково необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи, за місцем реєстрації (згідно паспортних даних).
До Декларації необхідно подати додаток №7 «Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб».
Наголошуємо, що відповідно до підпункту «є» пункту 176.1 статті 176 Податкового кодексу України проводиться перерахунок податку із задекларованої річної загальної суми оподатковуваних доходів. Розрахований податок зменшується на суму податку, фактично нарахованого (утриманого) податковими агентами протягом 2018 року, а позитивна різниця податку підлягає сплаті в бюджет.
Нагадуємо, що кампанія декларування доходів громадян триває до 1 травня 2018 року! Декларація про майновий стан та доходи подається до податкової інспекції за місцем податкової реєстрації. Платники Подільського району м. Києва можуть подати декларацію за адресою: вул. Турівська, 12, Центр обслуговування платників, кім. № 107. Телефони для довідок: 425-81-63, 462-47-57.

ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
загрузка...
Джерело:kchp.com.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин