Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Право на податкову соціальну пільгу у разі відпрацювання неповного робочого дня

Переглядів: 1183 Коментарів: 0
загрузка...
Право на податкову соціальну пільгу у разі відпрацювання неповного робочого дняДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень ( п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України.

У 2018 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 1610 грн. (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1147 грн. х 1,4), у 2018 році – 1710 грн. (1218 грн. х 1,4).

Тобто, фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соціальної пільги.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин