Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Списана фізособі заборгованість відображається у ф. № 1ДФ з ознакою доходу «107»

Переглядів: 1908 Коментарів: 0
загрузка...
Списана фізособі заборгованість відображається у ф. № 1ДФ з ознакою доходу «107»Фахівці Міндоходов відповіли на наступне питання: чи відбивається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ сума списаної заборгованості , за якою минув строк позовної давності та яка враховувалася у юридичної особи , якщо ця заборгованість була списана на користь фізичної особи - боржника ?

Контролери нагадали , що до загального місячного ( річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема , сума заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно -правовим договором , за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 % місячного прожиткового мінімуму , діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року , крім сум податкової заборгованості , за якими минув строк позовної давності згідно з розд. II Податкового кодексу України .

У свою чергу , сума списаної заборгованості , за якою минув строк позовної давності , відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу « 107 » , без заповнення граф 4 і 4а , тобто проставляється « 0 ».

Враховуючи вищевикладене , сума списаної заборгованості , за якою минув строк позовної давності , відображається юрособою -кредитором у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу « 107 ». При цьому фізична особа самостійно сплачує податок з таких доходів та зазначає їх у річній податковій декларації.

Категорія 103.25 Інформаційно -довідкового ресурсу « ЗІР »
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин