Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Міндоходи роз'яснило, чи можна переміщати алкобар на другий поверх або виносити на вулицю

Переглядів: 1151 Коментарів: 0
загрузка...
РМіндоходи роз'яснило, чи можна переміщати алкобар на другий поверх або виносити на вулицюоздрібна торгівля алкогольними напоями ( крім столових вин) може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності , у тому числі їх виробниками , за наявності у них ліцензій (ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового , коньячного і плодового , алкогольних напоїв та тютюнових виробів »від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР , далі - Закон № 481).

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб'єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно -касових апаратів та інформація про них : модель , модифікація , заводський номер , виробник , дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі .

При цьому місце торгівлі - місце реалізації товарів , у тому числі на розлив , в одному торговому приміщенні (будівлі ) за місцем його фактичного розташування , для алкогольних напоїв - торговельною площею не менше 20 кв. м , обладнане електронними контрольно -касовими апаратами (незалежно від їх кількості ) або де є товарно- касові книги ( незалежно від їх кількості) , в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв незалежно від того , чи оформляється через них продаж інших товарів (ст. 1 Закону № 481).

Згідно п. 14 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування , затверджених постановою КМУ від 18.02.2002 р. № 199 , чеки всіх звітів повинні містити загальні реквізити , зокрема , назва та адреса господарської одиниці. Назва підрозділу - назва , яка зазначена в дозволі на розміщення господарської одиниці ( договорі оренди , іншому документі на право власності або користування господарською одиницею) (абз. 5 р . 1 Положення про форму та зміст розрахункових документів , затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614).

Враховуючи викладене , Законом № 481 не передбачено здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями на літньому майданчику, розташованому не в торговому приміщенні (будинку ) .

Разом з тим підприємство може здійснювати торгівлю алкогольними напоями , застосовуючи один касовий апарат , зазначений у додатку до ліцензії , в якій місце торгівлі визначено як « бар на першому поверсі » , навіть якщо , залежно від сезону , бар переносять на інший поверх будівлі , але за умови , що реалізація таких напоїв відбувається в одній господарській одиниці .

Загальнодоступний інформаційно -довідковий ресурс ( підкатегорія 115.03 « ЗІР »)
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин