Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Вартісні межі для застосування конкурсних торгів підприємствами-монополістами включають суму ПДВ

Переглядів: 906 Коментарів: 0
загрузка...
Вартісні межі для застосування конкурсних торгів підприємствами-монополістами включають суму ПДВЗ 20.04.2018 р. Закон України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» від 24.05.2018 р. № 4851-VI (далі — Закон про особливості), на відміну від Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2018 р. № 1197-VII (далі — Закон про особливості), установлює вартість закупівлі товарів, робіт і послуг у цілому. Тобто вартістю закупівлі є сума з урахуванням податків та обов’язкових платежів, яку фактично планує витратити замовник у розумінні Закону про особливості. Отже, вартісні межі вже включають суми ПДВ. А от у Законі про закупівлі вартісні межі передбачаються без урахування суми ПДВ.

Нагадаємо: згідно із ч. 3 ст. 2 Закону про особливості, його дія поширюється на закупівлі замовниками товарів, робіт і послуг для здійснення ними діяльності у сферах, визначених ст. 2 цього Закону, які:
повністю або частково здійснюються за рахунок бюджетних коштів за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тис. грн, а робіт — дорівнює чи перевищує 1 млн грн;
здійснюються за рахунок власних коштів за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює чи перевищує 1 млн грн, а робіт — 5 млн грн.
загрузка...
Джерело:dt-kt.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин