Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оплата листка непрацездатності в разі звільнення працівника

Переглядів: 1749 Коментарів: 0
загрузка...
Оплата листка непрацездатності в разі звільнення працівникаМінсоцполітики в листі від 03.12.2018 р. № 1347/13/84-13 роз'яснило , що в день звільнення працівнику мають виплатити суми, належні йому від підприємства , установи , організації , а саме: має бути видана заробітна плата , включаючи оплату праці за останній день роботи (у т. ч. оплата перших п'яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми , не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві) , відпускні за невикористані дні відпустки.

Адже згідно зі ст. 47 КЗпП власник або уповноважений ним орган в день звільнення зобов'язаний видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки , зазначені в ст. 116 КЗпП .

Суми матеріального забезпечення з шостого дня тимчасової непрацездатності застрахована особа отримує від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та за рахунок коштів такого Фонду , тому в разі розрахунку при звільненні невиплата таких сум роботодавцем в день звільнення не є порушенням ст. 116 КЗпП
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин