Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Про постановку на облік РРО

Переглядів: 1262 Коментарів: 0
загрузка...
Про постановку на облік РРОДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій.
Отже, для взяття на облік РРО суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем реєстрації: заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО; копію документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО; копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО; копію договору суб'єкта господарювання з Центру сервісного обслуговування про технічне обслуговування та ремонт РРО.
Звертаємо увагу, що порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2018 року № 417.
Нагадуємо, що з 1 січня 2018 року до суб’єктів господарювання, які зобов’язані використовувати РРО, застосовуються штрафні санкції в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у разі неподання ними звітності та інформації, пов'язаної із застосуванням РРО, по дротових або бездротових каналах зв'язку.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
загрузка...
Джерело:kchp.com.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин