Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Особливості оподаткування подарункових сертифікатів від роботодавця

Переглядів: 1270 Коментарів: 0
загрузка...
Особливості оподаткування подарункових сертифікатів від роботодавцяДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві надає роз’яснення щодо особливості оподаткування вартості подарункових сертифікатів, наданих підприємством до свят своїм працівникам.

Відповідно до пп.«е» пп.164.2.17 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий ним як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст.165 цього Кодексу) у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку.

Водночас пп.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України встановлено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість подарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50% від однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, (в 2018р. — 609 грн.,) за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

Отже, у разі якщо роботодавець надає подарункові сертифікати визначеному (ідентифікованому) колу працівників, то вартість таких сертифікатів включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку як додаткове благо та оподатковується за ставкою 15 (17)% у джерела виплати з урахуванням вимог пп.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин