Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як округляти вартісні показники в податковій накладній? Коментують податківці

Переглядів: 1884 Коментарів: 0
загрузка...
Як округляти вартісні показники в податковій накладній? Коментують податківціПодатківці у Базі знань відповіли на наступне питання: який порядок скорочення і округлення вартісних та кількісних показників податкової накладної?

Контролери нагадали, що вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством).

При цьому Порядком заповнення податкової накладної не визначені обмеження щодо кількості знаків, яке можуть містити після коми кількісні показники, які зазначаються у графі 6 податкової накладної, а також правила округлення як вартісних, так і кількісних показників, отриманих в результаті розрахунку.

Враховуючи зазначене, для скорочення розрахованих як вартісних показників до другого знака після коми, так і кількісних показників до необхідної кількості знаків після коми застосовується правило математичного округлення, яке полягає у збільшенні відповідного знака на «1» (одиницю), якщо наступний за ним знак, який скорочується, дорівнює або перевищує «5» (п'ять).

При цьому необхідною кількістю знаків після коми в кількісному показнику вважається така кількість, якого достатньо для правильного розрахунку вартісного показника в графах 8-12 податкової накладної.

Розрахунок вартісного показника, в якому в результаті твори показників граф 6 і 7 податкової накладної виходить число, в якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається правильним, якщо в цілях скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на «1» (одиницю).
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин