Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Що вважати об'єктом оподаткування військовим збором

Переглядів: 1839 Коментарів: 0
загрузка...
Що вважати об'єктом оподаткування військовим збором Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також виграшем у державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Тобто зарплата, відпускні, лікарняні, доходи за ЦПД - всі ці доходи оподатковуватимуться військовим збором.

У багатьох виникає питання: чи потрібно зменшувати доходи, що підлягають обкладенню військовим збором, на суму ЄСВ, податкової соцпільги і ПДФО; в якій черговості відбувається оподаткування?

З цього приводу слід зазначити, що ПКУ не передбачено ніякого зменшення бази оподаткування військовим збором ні на суму ЄСВ, ні на суму ПСП і ПДФО. Виходить, що один об'єкт оподаткування використовується для обкладення двома податками (ПДФО і військовим збором) одночасно.

Наприклад, якщо особі нараховано заробітну плату в розмірі 2500 грн, то в цілях оподаткування ПДФО об'єктом оподаткування є дана сума заробітної плати, зменшена на суму ЄСВ (2500 - (2500 х 3,6%)) х 15% = 361,50 грн.

Для обкладення військовим збором використовується така ж база оподаткування, але без урахування будь-яких інших сум: 2500 х 1,5% = 37,50 грн.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин