Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

Чи потрібно ФОП-єдиннику (3-я група, неплатник ПДВ) заповнювати книгу доходів, якщо таких ще не отримував

Переглядів: 1206 Коментарів: 0
загрузка...
Чи потрібно ФОП-єдиннику (3-я група, неплатник ПДВ) заповнювати книгу доходів, якщо таких ще не отримувавЧи необхідно фізичній особі — підприємцю — платнику єдиного податку третьої групи, який не є платником ПДВ, заповнювати книгу обліку доходів, якщо з початку здійснення діяльності доходів не отримано?

Відповідно до пп. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу платники єдиного податку, зокрема, третьої групи, які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Порядок ведення книги обліку доходів для вищезазначених платників передбачено наказом № 1637, згідно з вимогами якого такі платники відображають у такій книзі фактично отриману суму доходу від провадження діяльності.

Записи у книзі обліку доходів виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.

Таким чином, якщо фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку третьої групи, який не є платником ПДВ, з початку здійснення господарської діяльності доходів не отримано, заповнювати книгу обліку доходів не потрібно.

Державна фіскальна служба України
загрузка...
Джерело:kchp.com.ua

Категорія: Статті



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин