Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Яка нерухомість не відноситься до об’єкту оподаткування податком на нерухоме майно

Переглядів: 1048 Коментарів: 0
загрузка...
Яка нерухомість не відноситься до об’єкту оподаткування податком на нерухоме майноГоловне управління Державної фіскальної служби у м. Києві звертає увагу, що, відповідно до норм Податкового кодексу України (п.п. 265.2.2 п. 265.2 ст. 265) не оподатковуються податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:
об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їх спільній власності);
об’єкти житлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом; в тому числі їх частки;
будівлі дитячих будинків сімейного типу;
садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;
об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать фізичним особам, які відповідно до закону мають статус багатодітних або прийомних, або малозабезпечених сімей, опікунів, піклувальників дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю, опікуна, піклувальника;
гуртожитки;
об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину.

Нагадаємо, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової нерухомості.

ГУ ДФС у м. Києві
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин