Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як припинити діяльність екс-кримським підприємцям

Переглядів: 746 Коментарів: 0
загрузка...
Як припинити діяльність екс-кримським підприємцямПостановою КМУ «ПРО порядок припинення підприємницької діяльності і незалежної професійної діяльності особами, які переселилися з тимчасово окупованої території за їх рішенням» від 16.10.2018 р. № 541 роз'яснено, як екс-кримським підприємцям та особам, які провадять незалежну професійну діяльність, переселилися на материкову частину України, припинити підприємницьку діяльність.

Таким чином, держреєстрацію припинення підприємницької та/або незалежної професійної діяльності даних осіб здійснюється за місцем їх перебування, зареєстрованою відповідно до законодавства.
Нагадаємо!

Кримські підприємці, щоб і надалі мати можливість працювати і платити податки за законодавством України, повинні були перереєструвати свій бізнес на території будь-якої області України або в Києві.

Для цього необхідно було змінити адресу місцезнаходження ФОП/особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, внісши відповідні зміни в ЄДР (лист Міндоходів від 31.03.2018 р. № 1912/І/99-98-17-02-02-14). Але цього не зробити без зміни місця реєстрації самої фізичної особи. Як наслідок, пройти перереєстрацію ФОП без реєстрації зміни місця проживання фізичної особи неможливо.
Отже, підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, що змінили своє місце проживання, для подачі заяви щодо припинення підприємницької діяльності можуть звернутися до того держреєстратору, по якому перебувають за новим місцем обліку.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин