Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Нова форма податкових накладних

Переглядів: 996 Коментарів: 0
загрузка...
Нова форма податкових накладнихДПІ у Дарницькому районі нагадує, що згідно наказу Міністерства фінансів України від 22.09.2018 року № 957 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», що набрав чинності з 1 грудня 2018 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2018 за № 1235/26012. Опубліковано в «Офіційному віснику України» № 87 від 7 листопада 2018 року) втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 14 січня 2018 року № 10 «Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 січня 2018 року за №185/24962.

Отже, застосовувати нові форми податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної необхідно з 1 грудня 2018 року.

Форма нової податкової накладної зазнала незначних змін. Податкова накладна та додатки до неї, як і раніше, складаються та надаються за вибором покупця (отримувача) у паперовому вигляді або електронній формі.

У ній додана одна графа 9, передбачена для відображення операцій, що підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 7%. Аналогічна графа з'явилася і в розрахунку коригування.

Також внесено зміни і до Порядку, відповідно до пункту 13 операції, що оподатковуються за нульовою, основною ставкою або ставкою 7%, слід відображати в окремих рядках податкової накладної. При цьому не допускається заповнення в одному рядку одночасно граф 8-11.

В новому Порядку виділені різні умовні значення ІПН для неплатників ПДВ залежно від місця здійснення операції (в межах України чи на експорт).

Так, при поставці товарів/послуг неплатнику ПДВ та в разі складання податкової накладної за щоденними підсумками операцій, у рядку «Особа (платник податку) - покупець» вказується «Неплатник», у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний ІПН «400000000000».

При експортних постачаннях у цьому рядку вказується найменування (ПІБ) нерезидента, у рядку «Місцезнаходження (податкова адреса) покупця» вказується країна, в якій зареєстрований нерезидент-покупець, а в рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний ІПН «300000000000».

Заповнюється податкова накладна державною мовою та складається в день виникнення податкових зобов'язань продавця.

ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві
загрузка...
Джерело:kchp.com.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин