Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Мінфін затвердив порядок перевірок у сфері протидії тероризму

Переглядів: 618 Коментарів: 0
загрузка...
Мінфін затвердив порядок перевірок у сфері протидії тероризмуМінфін наказом від 23.04.2018 р. № 460 затвердив Порядок розгляду Міністерством фінансів України справ про порушення вимог законодавства, яке регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, та застосування санкцій.

Дія цього документа поширюється на суб'єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за якими здійснює Мінфін, а саме:

— суб'єктів господарювання, які проводять лотереї або будь-які інші азартні ігри;

— суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівлю дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та виробами з них;

— аудиторів, аудиторські фірми, фізичних осіб-підприємців, які надають послуги з бухгалтерського обліку (за винятком осіб, які надають послуги у рамках трудових правовідносин).

Санкції можуть бути застосовані до суб'єкта за порушення вимог Закону та/або нормативно-правових актів, які регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, протягом 6 місяців з дня його виявлення, але не пізніше ніж через 3 роки з дня його вчинення.

Наказ від 23.04.2018 р. № 460 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки замітки зазначений документ офіційно ще не опублікований.
___________________________________________
* Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення» від 14.10.2018 р. р. № 1702-VII.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин