Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ЛИСТ Щодо складання фінансової звітності (Витяг) від 05.09.2011 р. N 31-08410-07-29/21847

Переглядів: 2423 Коментарів: 0
загрузка...

                                                                 МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

                                                                                              ЛИСТ

                                                            від 05.09.2018 р. N 31-08410-07-29/21847

                                                                 Щодо складання фінансової звітності
                                                                                            (Витяг)


Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон) від 12.05.2018 р. N 3332-VI публічні акціонерні товариства, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами.

Зазначена норма набирає чинності з 1 січня 2018 року.

Відповідно до статті 14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" підприємства зобов'язані подавати квартальну та річну фінансову звітність.

Ураховуючи зазначене, квартальна фінансова звітність підприємств, зазначених у частині другій статті 121 Закону, складається за міжнародними стандартами, починаючи з першого кварталу 2018 року.

Порядок складання перших фінансових звітів за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) визначено МСФЗ 1 "Перше застосування міжнародних стандартів фінансової звітності", яким керуватимуться підприємства, що вперше застосовують МСФЗ.

Єдині підходи до формування з бухгалтерського обліку інформації про податкові різниці та її розкриття у фінансовій звітності визначає Положення бухгалтерського обліку "Податкові різниці", затверджене наказом Міністерства фінансів України від 25.01.2018 р. N 27.

З метою створення належного методичного забезпечення ведення бухгалтерського обліку тимчасових та постійних податкових різниць до набрання чинності зазначеним Положенням передбачається затвердження методичних рекомендацій з його застосування.

Директор Департаменту
податкової, митної політики
та методології бухгалтерського обліку                                                   М. О. Чмерук

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин