Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Найпростіше додаток, що відправляє контактам слово «Yo», заробило 1 млн доларів і потрапило в топ-10 додатків App Store в США

Переглядів: 1947 Коментарів: 0
загрузка...
Найпростіше додаток, що відправляє контактам слово «Yo», заробило 1 млн доларів і потрапило в топ-10 додатків App Store в СШАНа Хабре багато публікацій про маркетинг в світі мобільних додатків, і про те, як зацікавити користувача саме своїм додатком. Є публікації з історіями успіху, є і статті з розповіддю про свої помилки, які призвели до невдачі.

Схоже на те, що користувачам потрібно не так і багато. Справа в тому, що днями додаток «Yo», відсилає відповідний вигук / повідомлення своїм контактам, увійшло в топ-10 найпопулярніших додатків в App Store (США). Плюс до всього, знайшовся інвестор, який вклав у це додаток 1 мільйон доларів США.

Судя по всему, предыстория этого приложения весьма прозаична. СЕО компании Mobli попросил разработчика Ор Арбеля (Or Arbel) создать приложение, которое позволило бы без лишних телодвижений связаться с ассистентом.

У разработчика ушло примерно восемь часов на создание этого приложения, которое затем было размещено в App Store и внезапно стало популярным. На данный момент более 50 тысяч пользователей отправило более миллиона однотипных сообщений своим друзьям и знакомых. Приложение установлено на десятки тысяч телефонов, а разработчик планирует заняться монетизацией своего приложения (сделав из него платформу для уведомлений, предлагаемую компаниям).

Via theverge
загрузка...

Категорія: Ідеї для бізнесуX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин