Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

2can - прийом безготівкових платежів Visa і Master Card

Переглядів: 1781 Коментарів: 0
загрузка...
2can - прийом безготівкових платежів Visa і Master CardМобільний сервіс 2can націлений, в першу чергу, на розширення можливостей малого бізнесу. Він дозволяє приймати безготівкові платежі за банківськими картками Visa і Mastercard без обов'язкової наявності складного і дорогого обладнання.

Причому для того, щоб стати учасником проекту 2can, необхідно зробити всього три простих кроки. Реєстрація на проект абсолютно безкоштовна, вона займе лише кілька хвилин.

Після цього зареєстрований користувач отримує від компанії картрідер - також безкоштовно. Для повноцінної роботи з сервісом необхідний мобільний телефон або планшет на базі Android 2.1 і вище або iOS 4.0.

Для того, щоб здійснити платіж за допомогою сервісу 2can необхідно просто ввести суму і найменування платежу, а потім провести карткою через рідер. Гроші з картки будуть автоматично переведені на рахунок зареєстрованого учасника проекту в російському банку.

Таким чином, 2can дає можливість приватним і юридичним особам здійснювати платежі (і приймати їх) в будь-якому місці і в будь-який час. Даний проект порівняно молодий, але вже отримав чимало схвальних відгуків від фахівців в області інтернет-технологій.

До того ж 2can по зручності і універсальності використання істотно перевершує аналогічні сервіси-конкуренти. Безпека платежів відповідає PCI DSS, шифрування даних відбувається на рівні картрідера.
Команда:

Генеральний директор: Микола Жмуренко

Директор з розвитку бізнесу: Максим Морозов

Сайт: 2can.ru
загрузка...

Категорія: Ідеї для бізнесуX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин