Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Українцям змінили соціальні норми споживання ЖКГ

Переглядів: 929 Коментарів: 0
загрузка...
Українцям змінили соціальні норми споживання ЖКГКабінет міністрів України схвалив проект постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2018 №409”, яким удосконалено ряд державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг, в межах яких надаються пільги і житлові субсидії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Повідомляється, що постановою встановлені диференційовані за періодами обсяги електричної енергії у разі використання її для індивідуального опалення.

У разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) для абонентів, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку встановлено соціальний норматив – 0,0548 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Документом встановлені коригуючі коефіцієнти для 1-2-поверхових, 3-4-поверхових будівель та будівель в 5 і більше поверхів у розрізі регіонів для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення.

Постановою також введені соціальні нормативи користування послугами з вивезення рідких побутових відходів та відходів, які утворюються за умови відсутності послуг централізованого водовідведення (при наявності послуг з централізованого водопостачання та вигрібних ям) – 4 куб. м на одну людину на місяць. У разі відсутності послуг централізованого водопостачання та водовідведення – 25 л на добу на одну людину (0,76 куб. м на місяць).

Актом також визначена соціальна норма поставки холодної води в 4 куб. м на одну людину на місяць у разі відсутності централізованого постачання гарячої води більше 14 діб.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин