Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Кабмін встановив соціальну норму на газ для населення

Переглядів: 786 Коментарів: 0
загрузка...
Кабмін встановив соціальну норму на газ для населенняКабінет міністрів встановив соціальну норму газу в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Прем’єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, яким вводиться механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців)”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що відтепер громадяни зможуть самі визначати, скільки газу використовувати щомісяця в рамках соціальної норми.

Разом з тим, також ухвалено рішення, що в лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат газу населенням для опалення та оцінена необхідність збільшення соцнорми у разі холодної зими.

Крім того, внесено зміни до постанови про встановлення державних соцстандартів у сфері житлово-комунального обслуговування. Зазначені зміни передбачають встановлення коригуючих коефіцієнтів для розрахунку видатків газу, електричної та теплової енергії на потреби опалення в залежності від поверховості будинків.

Встановлюються нормативи користування послугами для централізованого опалення за умови обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії, газопостачання при наявності / за відсутності газових лічильників електричною енергією для індивідуального опалення, а також – диференціації тарифів за періодами доби.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин