Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Ехо бюджету: Експерти запевняють, що Україну чекають нові валютні потрясіння

Переглядів: 472 Коментарів: 0
загрузка...
Ехо бюджету: Експерти запевняють, що Україну чекають нові валютні потрясінняУ проекті бюджету на 2016-й рік вказано, що всі розрахунки провели з урахуванням, що курс долара в Україні в 2016-му році буде перебувати на рівні 24,1-24,4 грн/долар, однак експерти називають прогноз «занадто позитивним»

Враховуючи, що курс долара вже зараз наближається до 24 гривень, закладені до бюджету показники виконати буде практично неможливо, вважає екс-міністр економіки Віктор Суслов.

За прогнозами експерта, наступного року українці будуть купувати долар по 30 грн. А якщо співпраця з МВФ буде зірвана – по 40.

“Цілком очевидно, що заплановані показники курсу не будуть досягнуті. Курс в 24 гривні за долар вже досягнутий. Україна перебуває у стані дефолту, якщо програма співпраці з МВФ буде зірвана, курс може досягти і 40 гривень. При нормальних умовах курс опуститься не менше ніж до 30 гривень», – упевнений економіст.

Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин вважає, можливий курс долара в наступному році – 29 грн/долар.

“На рахунок курсу, тут потрібна публічна оцінка Нацбанку – як він бачить прогноз, і які інструменти буде для цього використовувати. Але думаю, що до кінця 2016-го року можна чекати курс 28-29 грн за долар», – відзначає експерт.

Нагадаємо, середньорічний курс гривні в бюджеті-2016 закладений на рівні 24,1 грн / дол. Очікується, що до кінця 2016 курс національної валюти становитиме 24,4 грн за долар.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин