Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Кабмин упростил процедуру получения специальных разрешений на пользование недрами

Переглядів: 573 Коментарів: 0
загрузка...
Кабмин упростил процедуру получения специальных разрешений на пользование недрамиПравительство усовершенствовало Порядок предоставления специальных разрешений на пользование недрами и Порядок проведения аукционов по продаже специальных разрешений на пользование недрами

Кабмін постановою від 06.04.2016 р. № 277 вніс зміни до:

Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою КМУ від 30.05.2018 р. №594;
Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою КМУ від 30.05.2018 р. №615.

Зокрема, виключено норми, що можуть встановити непрозорі чи нерівні правила для суб'єктів господарювання, створено сприятливі умови для впровадження кращої світової практики з питань забезпечення прозорості процесу проведення аукціонів для залучення приватних інвестицій у видобуток вуглеводнів.

Постановою спрощується регулювання погоджень отримання спецдозволів, передбачається висвітлення процедур проходження документів та прийняття рішення щодо отримання спецдозволів на користування надрами, скорочуються підстави їх отримання без проведення аукціону, що дозволить залучити до державного бюджету додаткові кошти.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2 цієї постанови, який набирає чинності з 1 квітня 2017 року.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин