Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Нарахування податкового зобов’язання з плати за землю

Переглядів: 1992 Коментарів: 0
загрузка...

Нарахування податкового зобов’язання з плати за землю

У податковому обліку витрати на сплату податків при обчисленні об’єкта оподаткування враховуються у складі інших витрат (п. 138.1 ст. 138 Податкового кодексу).

Відповідно до п. 138.5 цієї статті інші витрати визнаються витратами того звітного періоду, в якому вони були здійснені, згідно з правилами ведення бухгалтерського обліку. У ст. 4 Закону України від 16.07.99 р. №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» наведено перелік основних принципів, на яких ґрунтуються бухгалтерський облік та фінансова звітність. Одним із принципів є, зокрема, таке поняття, як періодичність, тобто можливість розподілу діяльності підприємства на певні періоди часу з метою складання фінансової звітності.

Таким чином, якщо нарахування податкового зобов’язання з відповідного податку чи збору здійснюється на майбутні періоди, зокрема як плати за землю, то до складу витрат звітного періоду може бути включено лише суму податку, нараховану з першого по останній день такого звітного періоду (календарного кварталу, півріччя, трьох кварталів, року).

 

 

 

По матеріалах:  «Вісник податкової служби Укрїни» 18.05.2018, №19

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин