Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Зведена податкова накладна - зазначаємо дату відвантаження

Переглядів: 3564 Коментарів: 0
загрузка...

Зведена податкова накладна - зазначаємо дату відвантаженняЗгідно з п. 15 Порядку №1379 у разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставлених товарів/послуг (один раз на п'ять днів; один раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супровідних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг.
Відповідно до п. 12 Порядку №1379 до розділу I податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, зокрема:
у графу 2 -- дата виникнення податкового зобов'язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, відповідно до вимог п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу;
у графу 3 -- номенклатура товарів/послуг продавця.
Оскільки зведена податкова накладна виписується виходячи з визначеної у договорі періодичності оплати поставленої продукції, але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця, та до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супроводжувальних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг, то при здійсненні безперервного або ритмічного характеру постачання товарів/послуг у графі 3 зведеної податкової накладної зазначається номенклатура поставлених товарів/послуг, а у графі 2 поряд з кожним видом номенклатури зазначається дата виписки податкової накладної.

 

 

 

По матеріалам: «Вісник податкової служби України» 01.06.2018, №21

ДПС у Львівській обл.

загрузка...

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин