Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Важлива інформація для платників податків!!!

Переглядів: 1094 Коментарів: 0
загрузка...
Важлива інформація для платників податків!!!Основним нормативно-правовим актом, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, визначає поняття «великий платник податків» та особливості здійснення податкового контролю такого платника, є Податковий кодекс України (далі – Кодекс).

Критерії приналежності платника податків до категорії «великий» визначено підпунктом 14.1.24 пункту 14.1 статті 14 Кодексу, зокрема, до цієї категорії належить юридична особа, в якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п'ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень.

Відповідно до пункту 2.1 Порядку формування Реєстру великих платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.09.2018 №986, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 06.11.2018 за №1860/22172, відбір платників податків для включення до Реєстру на наступний календарний рік здійснюється на підставі аналізу інформації за друге півріччя попереднього року та перше півріччя поточного року.

Унаслідок реорганізації Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до Указу Президента України від 24 грудня 2018 року №726/2018 «Про деякі заходи оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» утворено Міністерство доходів і зборів України.

Згідно з п.41.1 статті 41 Кодексу контролюючими органами є органи доходів і зборів – центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування єдиної державної податкової, митної політики у частині адміністрування податків і. зборів, митних платежів та реалізує державну податкову, митну політику, забезпечує формування та реалізацію державної політики з адміністрування єдиного внеску, забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, його територіальні органи.

Таким чином, при відборі до Реєстру великих платників податків на 2018 рік враховувались податкові та митні платежі, сплачені суб'єктами господарювання до Державного бюджету України.
загрузка...
Джерело:lv.minrd.gov.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин