Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Банк “Кредит Дніпро” (Дніпропетровськ) збільшує статутний капітал на 85,7%

Переглядів: 1075 Коментарів: 0
загрузка...
Банк “Кредит Дніпро” (Дніпропетровськ) збільшує статутний капітал на 85,7%Банк “Кредит Дніпро” (Дніпропетровськ) збільшує статутний капітал на 85,7%, або на 270 млн грн, – до 585 млн грн шляхом додаткового випуску акцій.

Як повідомив банк у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), рішення про збільшення статутного капіталу прийняв єдиний акціонер кредитно-фінансової установи – кіпрська компанія “Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед” – 6 березня.

Банк планує провести приватне розміщення акцій додаткового випуску номіналом 1 грн виключно серед акціонерів банку. Ціна розміщення встановлюється на рівні номінальної.

Банк “Кредит Дніпро” заснований в 1993 році. Єдиним акціонером банку на початок січня 2018 була “Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед” (Кіпр, 100%), бенефіціарними власниками – український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

За даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів (5,892 млрд грн) банк “Кредит Дніпро” посідав 35-е місце серед 180 українських банків.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин