Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Курс гривні до кінця року опуститься до 11 грн/дол. - дослідження

Переглядів: 1206 Коментарів: 0
загрузка...
Курс гривні до кінця року опуститься до 11 грн/дол. - дослідженняСередньозважений курс гривні до кінця року опуститься до 10-11 грн за долар, але така девальвація створить передумови для скорочення імпорту та зростання експорту, що, в свою чергу, поліпшить зовнішньоторговельний баланс і сприятиме відродженню економіки в наступному – 2018 році.

Про це йдеться в дослідженні Міжнародного центру перспективних досліджень. «Очікується подальша девальвація цього року. За прогнозом, в 2018 році середньорічний курс складе 10 грн за долар, а до кінця року – 11 грн за долар, – йдеться в дослідженні.

- Скорочення зовнішніх і внутрішніх дисбалансів – болісне, але вкрай необхідне – створить умови для зростання вже в 2018 році».

Крім того, за даними дослідження, в поточному році Україна чекає зменшення дефіциту рахунку поточних операцій, але необхідність здійснення виплат за зовнішніми боргами і несприятливий інвестиційний клімат призведуть до подальшого скорочення чистих золотовалютних резервів.

«Однак падіння в 2018 році буде тимчасовим перед економічним зростанням в 2018 році», – йдеться в дослідженні.

Як повідомляв УНІАН, на думку експертів, курс гривні перебуватиме біля позначки 10 грн/дол., поки Національний банк України не введе зрозумілий для учасників ринку «плаваючий» режим.

З таким же прогнозом вийшло Міністерство фінансів. Там не чекають зростання економіки країни в 2018 році і прогнозують курс національної валюти на рівні 10 грн за долар.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин