Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Валютний ринок в Україні стабілізується - запевняє НБУ

Переглядів: 902 Коментарів: 0
загрузка...
Валютний ринок в Україні стабілізується - запевняє НБУНаціональний банк України відзначає посилення стабілізаційної тенденції на валютному ринку, повідомляє прес-служба НБУ.

“Третій місяць поспіль на готівковому сегменті валютного ринку домінує чиста пропозиція іноземної валюти – у квітні – $259 млн, у травні – $108 млн. Це сприяє врівноважуванню операцій з безготівковою валютою”, – йдеться в повідомленні.

У НБУ підкреслили, що таким зрушенням сприяє не тільки отримання першого траншу МВФ і коштів від інших міжнародних фінансових організацій, але також і зважена грошово-кредитна політика центрального банку.

Втім, за повідомленням, одночасно на ринок продовжує впливати емоційна складова, яка буде поступово спадати зі зменшенням напруги на Сході України.

Як повідомлялося, курс гривні на міжбанківському валютному ринку у вівторок зміцнився до 11,7 грн/$1 з 11,855 грн/$1 у попередній робочий день.

У Мінфіні України прогнозують, що середній курс гривні у 2018 році може становити 10,5 грн/$1.

За травневим експертного консенсус-прогнозом, підготовленим під егідою Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України, курс гривні на кінець поточного року очікується на рівні 10,84 грн/$1.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин