Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Порошенко закликає Кабмін "терміново допомогти бізнесу"

Переглядів: 1305 Коментарів: 0
загрузка...
Порошенко закликає Кабмін "терміново допомогти бізнесу"Президент України Петро Порошенко закликає Кабінет міністрів активізувати реформування регуляторної політики і прийняти для цього невідкладні заходи. Про це сказано в листі президента прем’єр-міністру Арсенію Яценюку, інформує прес-служба глави держави.

“Звертаю Вашу увагу на необхідність якнайшвидшого початку урядом реальних процесів дерегуляції в державі… Враховуючи важливість формування та реалізації узгодженої державної дерегуляційні політики в Україні, зволікання з початком реформ у цій сфері є неприпустимим. Наполегливо прошу в межах компетенції вжити невідкладні комплексні заходи, спрямовані на істотне спрощення умов для ведення бізнесу в Україні”, – зазначив Порошенко.

Зокрема, Кабмін повинен істотно зменшити кількість регуляторних органів, скоротити кількість перевірок суб’єктів господарської діяльності, скасувати дозвільні, ліцензійні та інші документи, які створюють надмірні регуляторні бар’єри для ведення бізнесу в Україні, підкреслив Порошенко. Окрему увагу глава держави звернув на питання створення сприятливого інвестиційного середовища та умов для суб’єктів малого та середнього бізнесу.
загрузка...
Джерело:finance.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин