Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Розроблено проект нової форми податкової накладної

Переглядів: 1007 Коментарів: 0
загрузка...
Розроблено проект нової форми податкової накладноїЩе не запрацювала форма Податкової накладної затвердженої наказом Мінфіну від 22.09.2018 р. №957, а до нього вже готуються зміни.

На офіційному сайті ДФСУ оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів України „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 22 вересня 2018 року №957”, яким передбачається затвердити Форму податкової накладної та додатків до неї та Порядок заповнення податкової накладної.

Видання запропонованого регуляторного акта надасть змогу затвердити форму податкової накладної та порядку її заповнення, які відповідатимуть вимогам Податкового Кодексу з урахуванням змін, внесених Законом України від 31 липня 2018 року № 1621-VІІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”.

Так, вказаним законом внесено, зокрема, зміни до статті 201 Розділу V „Податок на додану вартість” Кодексу, відповідно до яких з 1 січня 2018 року податкові накладні складатимуться виключно в електронній формі.

Крім того, з вказаної дати всі податкові накладні та розрахунки коригування до них підлягатимуть обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин