Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

НОВА ФОРМА ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ ПРОЖИВЕ 1 МІСЯЦЬ

Переглядів: 1955 Коментарів: 0
загрузка...
НОВА ФОРМА ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ ПРОЖИВЕ 1 МІСЯЦЬЗ 01.12.2018 р. почне діяти нова форма податкової накладної, яка затверджена наказом Мінфіну від 22.09.2018 р. № 957 (далі - Наказ № 957). Однак у форму, яка ще незаработала, вже хочуть внести зміни.
Отже, ГФСУ на офіційному сайті оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 22 вересня 2018 року № 957» (далі - Проект наказу), яким передбачається затвердити у новій редакції форму податкової накладної та порядок її заповнення.

Чому вносяться зміни?
Як відомо, з 1 січня 2018 року запрацює нова система електронного адміністрування ПДВ. Тому розробили Проект наказу, яким форма податкової накладної та порядок її заповнення приводиться у відповідність до вимог законодавства.
Цілком логічно, що Проект наказу повинен вступити в силу з 01.01.2018 р.

Які основні зміни у формі податкової накладної у Проекті наказу?
У новій формі (згідно з Проектом наказу) відображені законодавчі новації по відношенню до податкової накладної, які запрацюють з 1 січня 2018 року (зокрема: податкові накладні будуть складатися виключно в електронній формі; всі податкові накладні та розрахунки коригування до них будуть підлягати обов'язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних)

Підсумок
Не зовсім зрозуміло, навіщо було вносити зміни в податкову накладну згідно Наказу № 957, які проживуть всього один місяць. Ці зміни повинні були прийняти відразу після внесення 7% ставки ПДВ. Оскільки держоргани істотно запізнилися, то логічніше було вносити зміни тільки з 01.01.2018 р. (згідно з Проектом наказу), які цілком логічні і виправдані.
загрузка...
Джерело:kchp.com.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин