Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оновлено порядок складання звітності бюджетниками

Переглядів: 1339 Коментарів: 0
загрузка...
Оновлено порядок складання звітності бюджетникамиМінфін оновив директиви для складання звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Власне сам документ нині називається Порядок складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів (затверджено наказом Мінфіну України від 24.12.12 р. № 44, далі - Порядок). Причин для його оновлення кілька:

По-перше, у зв'язку з тимчасовою відстрочкою в часі обов'язкового застосування програмно-цільового методу для місцевих бюджетів рядки « Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу)» звітності проставляють код та назва тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів.

По-друге, Мінфін зробив поправку на АТО і тимчасову окупацію Криму. Зокрема, якщо розпорядники та одержувачі, які перебувають у зоні бойових дій на сході України або на окупованому півострові, не надали фінансову та бюджетну звітність, в зведену звітність потрібно включати показники таких розпорядників та одержувачів за попередній період.

Разом з тим фінансову та бюджетну звітність розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які знаходяться в окупованому Криму, обов'язково додають до зведеної звітності головного розпорядника.

По-третє, Порядок позбувся форми Звіту про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (фінансові казначейські векселі) (ф. № 4-5д) та Довідки про стан фінансових казначейських векселів (додаток 36). Канули в Лету і всі згадки про цих документах за текстом Порядку.

По-четверте, щоквартально доведеться складати нову звітну таблицю - Довідку про матеріальні цінності, передані на відповідальне зберігання (додаток 19). Заповнювати її треба розпорядникам бюджетних коштів, які отримували від підприємств (організацій, установ) - постачальників матеріальні цінності і передавали їх на відповідальне зберігання.
У цій Довідці вказують інформацію про необоротні активи та запаси, переданих розпорядниками на відповідальне зберігання підприємствам (організаціям, установам) на підставі договору щодо субрахунків. У складі зведеної квартальної і річної фінансової та бюджетної звітності головних розпорядників та нижчестоящих розпорядників, що мають свою мережу, таку Довідку подавати не потрібно.

По-п'яте, у новій редакції викладено форми Балансу (ф. № 1), Довідки про причини виникнення простроченої дебіторської заборгованості загального фонду та вжиті заходи щодо її стягнення (додаток 28), Довідки про причини виникнення простроченої кредиторської заборгованості загального фонду (додаток 29)та Довідки про дебіторську заборгованість за видатками (додаток 33). Також в новій редакції представлена Звірка показників форм фінансової та бюджетної звітності (додаток 36).

Наказ Мінфіну України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 січня 2018 року № 44» від 17.12.14 р. № 1207. Набирає чинності з дня офіційного опублікування
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин