Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Протягом 2014 року ЦОПами надано понад 3,6 млн. адмінпослуг

Переглядів: 622 Коментарів: 0
загрузка...
Протягом 2018 року ЦОПами надано понад 3,6 млн. адмінпослугЗа даними Держаної фіскальної служби України протягом минулого року Центрами обслуговування платників надано понад 3,6 млн. адміністративних послуг. Найбільш запитуваною стала послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. У 2018 році ЦОПами надано понад 1,6 млн. таких послуг.

На другому місці за популярністю опинилась послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 299 тис. звернень протягом року. Ну а третю сходинку традиційно посіла послуга з видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Протягом 2018 року видано понад 191 тис. таких довідок.

На сьогодні обслуговування платників податків здійснюється 465 Центрами обслуговування, які надають 96 адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників податків мають можливість подати податкову звітність та одержати ключі електронного цифрового підпису.
загрузка...
Джерело:sfs.gov.ua

Категорія: НовиниX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин