Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Бухгалтерський супровід ПП

Переглядів: 2885 Коментарів: 0
загрузка...

Бухгалтерський супровід ПП Комплексний бухгалтерський супровід приватних підприємців (ПП), підприємств де залучені іноземні інвестиції, та приватних підприємців (ПП). За умов комплексного обслуговування підприємств компанія веде автоматизований, повно об’ємний бухгалтерський облік, проводить і здає баланс та звітність в податкову адміністрацію та фонди. Надає консультації з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, також практичні рекомендації від наших бухгалтерів та юристів.
Бухгалтерський супровід ПП:
• Ведення окремих частин бухгалтерського обліку ПП. Нарахування заробітної плати, розрахунки з дебіторами, облік основних засобів, а також одноразова здача звіту. Вартість коливається від об’єму виконаних послуг.

• Консультація по оподаткуванню та бухгалтерському обліку ПП. Консультація надається як в усній та і в письмовій формі. Забезпечуємо клієнтів правовими і нормативними документами, рекомендаціями, інформуємо про поточні зміни в оподаткуванні.

• Супровід податкових перевірок. Представлення інтересів клієнта в податковій адміністрації, підготування розбіжностей згідно актів перевірки, податкових заяв, інше.

• Податкове планування. Знаходження внутрішніх резервів підприємства, впровадження оптимальної облікової політики і форм бухгалтерського обліку ПП.

Надаємо рекомендації по використанню схем мінімізації податків.

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин