Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як вибрати виїзну перевірку замість невиїзної: роз'яснення податківців

Переглядів: 774 Коментарів: 0
загрузка...
Як вибрати виїзну перевірку замість невиїзної: роз'яснення податківцівПодатківці в листі від 28.08.2018 р. № 32067/7/99-99-22-04-02-17 нагадали, що Законом № 655 доповнено ст. 79 ПКУ новим пунктом 79.5, згідно з яким при наявності письмового звернення платника податків, замість невиїзної документальної перевірки може проводитися документальна виїзна перевірка.

У цьому зв'язку ГФСУ зазначає, що для вибору виїзної перевірки, замість невиїзної, платник податків під час організації документальної невиїзної перевірки при отриманні повідомлення та копії наказу про її проведення повинен подати до контролюючого органу обґрунтоване звернення щодо проведення документальної виїзної перевірки (наприклад, у зв'язку зі значною кількістю первинних документів, які необхідно надати до контролюючого органу для проведення перевірки).

У такому випадку контролюючий орган розглядає питання щодо можливості виїзного характеру перевірки (з урахуванням стану платника податків, наявності або відсутність його за місцезнаходженням (місцем проживання), відсутність інших обставин, що унеможливлюють належне проведення виїзної документальної перевірки) та письмово сповіщає платника податків про результати розгляду.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин