Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Зміни при обчисленні середньої зарплати мобілізованих застосовуються з серпня 2015 року

Переглядів: 643 Коментарів: 0
загрузка...
Зміни при обчисленні середньої зарплати мобілізованих застосовуються з серпня 2018 рокуМінсоцполітики нагадує про зміни, які внесені до Порядку обчислення зарплати урядовою Постановою №542

Нагадуємо, що Кабмін постановою від 29.07.2018 р. № 542 вніс зміни до пункту 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати.

Уточнено, що працівникам, які були звільнені в запас з військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період та повторно призвані для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, обчислення середньої заробітної плати проводиться з урахуванням норм цього Порядку.

Якщо розрахована в установленому порядку середня заробітна плата є нижчою від середньої заробітної плати, яка зберігалась за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, для розрахунку компенсації застосовується середня заробітна плата, яка зберігалась за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Ця Постанова набрала чинності 7 серпня 2018 року.

Таким чином, внесені нею зміни застосовуються починаючи з серпня 2018 року.

Про це йдеться у листі Мінсоцполітики від 15.10.2018 р. №1354/13/84-15
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин