Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Нарахування декретних у розмірі не менше мінімальної зарплати: роз'яснює Фонд соцстраху

Переглядів: 703 Коментарів: 0
загрузка...
Нарахування декретних у розмірі не менше мінімальної зарплати: роз'яснює Фонд соцстрахуФонд з ТВП рекомендує керуватися листом Мінсоцполітики №6811/0/14-15/18, згідно з яким слід провести доплату, якщо сума декретних є меншою за розмір мінімальної зарплати

Фонд з ТВП у листі від 06.10.2018 р. №5.2-32-1577 нагадує, що при здійсненні нарахування матеріального забезпечення слід керуватися Порядком №1266, Законом про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та роз'ясненнями Міністерства соціальної політики України.

Зокрема, що стосується нарахування матеріального забезпечення по вагітності та пологах, рекомендовано керуватися листом Мінсоцполітики від 08.05.2018 р. №6811/0/14-15/18.

Нагадаємо, що відповідно до цього листа, якщо сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць є меншою за розмір мінімальної заробітної плати, то необхідно здійснювати доплату до рівня мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку. Сума доплати розраховується як різниця між фактичним розміром допомоги та сумою допомоги.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин