Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Расчет корректировки составлен в одном налоговом периоде, а зарегистрирован в другом: когда корректировать налоговое обязательство

Переглядів: 393 Коментарів: 0
загрузка...
Расчет корректировки составлен в одном налоговом периоде, а зарегистрирован в другом: когда корректировать налоговое обязательство ДФС у листі від 14.01.2016 р. № 1057/10/28-10-06-11 роз’яснила, коли постачальник вправі зменшити податкові зобов’язання у випадку повернення товарів (послуг) покупцем за умови, якщо розрахунок коригування складено в одному звітному періоді, а зареєстровано — у наступному.

Нагадаємо: якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, постачальник відповідно до п. 192.1 ПКУ надсилає складений розрахунок коригування отримувачу, а останній реєструє його в ЄРПН протягом 15-денного строку.

Так от, якщо розрахунок коригування, наприклад, складено в грудні 2018 року, а зареєстровано в межах 15-денного строку, але вже в січні 2016 року на підставі такого розрахунку коригування постачальник вправі зменшити податкові зобов’язання у звітності, яка подається за результатами звітного періоду, у якому складено такий розрахунок коригування, тобто в нашому випадку — у декларації з ПДВ за грудень 2018 року.

По материалам: Інтерактивна бухгалтерія
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин