Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Продовжено термін введення ліцензування міжнародних перевезень

Переглядів: 476 Коментарів: 0
загрузка...
Продовжено термін введення ліцензування міжнародних перевезеньУряд пішов назустріч бізнесу і затвердив зміни до Ліцензійних умов у сфері автомобільного транспорту, якими подовжив термін запровадження ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень з двох до шести місяців


Попередня редакція Ліцензійних умов, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2018 №1001, передбачала, що протягом двох місяців з дня набрання умовами чинності, міжнародні автомобільні перевізники зобов'язані отримати ліцензії, а ліцензіати подати документи та відомості про приведення своєї діяльності у відповідність до Ліцензійних умов органу ліцензування.
Оскільки за виділений час не всі перевізники встигли отримати ліцензії, Державна служба України з безпеки на транспорті запропонувала, а Уряд постановою від 4 лютого 2016 р. № 42 ухвалив зміни до Ліцензійних умов, завдяки яким строки збільшені з двох до шести місяців. Це дозволить бізнесу у спокійному темпі виконати Ліцензійні умови та продовжити діяльність.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин