Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Якщо гроші перераховані за помилковим кодом бюджетної класифікації, треба сплатити штраф

Переглядів: 452 Коментарів: 0
загрузка...
Якщо гроші перераховані за помилковим кодом бюджетної класифікації, треба сплатити штрафДФСУ роз'яснила, яка відповідальність передбачена для платників при перерахуванні узгодженої суми грошового зобов'язання на невірний код бюджетної класифікації, а також за неправильне заповнення платіжок


ДФСУ в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 138.01) роз'яснила: якщо платник податків неправильно заповнив реквізити платіжних документів або помилково спрямував кошти на невідповідний код бюджетної класифікації, кошти не надійдуть до відповідного рахункубюджетної класифікації, а отже не буде погашена сума грошового зобов’язання платника податків.
У випадку непогашення платником податків у встановлені терміни самостійно визначеного грошового зобов’язання такий платник податків несе відповідальність, встановлену чинним законодавством, а саме: ст. 126 Податкового кодексу України та ст. 163 прим. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та на суму податкового боргу нараховується пеня.
Якщо платник не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник сплачуэ штраф у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.
На посадових осіб підприємств, установ та організацій, винних в правопорушенні, накладється штрафу у розмірі від 5 до 10 нмдг, а якщо правопорушення протягом року відбулось повнорно - у розмірі від 10 до 15 нмдг.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин